یکشنبه , 2 آبان 1400 - 6:05 بعد از ظهر

گروه ویژه ملی حفاری برای بررسی حادثه چشمه‌خوش تشکیل می‌شود

گروه ویژه ملی حفاری برای بررسی حادثه چشمه‌خوش تشکیل می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی حفاری در پی بروز حادثه در مسیر خط لوله انتقال نفت چشمه‌خوش که سبب جان باختن سه نفر و مصدوم شدن چهار نفر از کارکنان صنعت نفت و حفاری در موقعیت عملیاتی شرکت نفت و گاز غرب شد، دستور داد گروهی ویژه‌ برای بررسی موضوع تشکیل و در همکاری با شرکت نفت مناطق مرکزی، گزارش پیگیری و اقدام‌های لازم به فوریت انجام شود.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، حمیدرضا گلپایگانی تأکید کرد در این گروه ویژه، مدیران، رؤسا  و نمایندگان مدیریت‌های خدمات فنی، بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ‌اس‌ئی)، فوریت‌های پزشکی و اداره حفاری با هوا با اولویت رسیدگی به مداوای مصدومان تا بازیابی سلامت کامل، موضوع را بررسی کارشناسی کنند.

وی ضمن ابراز تأثر عمیق از جان باختن شهادت‌گونه سه نفر از کارکنان صنعت نفت (یک نفر از کارکنان ملی حفاری و دو نفر از کارکنان شرکت نفت و گاز غرب) و تسلیت به خانواده‌های مصیبت‌دیده، برای مصدومان حادثه آرزوی شفای عاجل کرد.

در پی بروز حادثه در خط لوله ۲۰ اینچ انتقال نفت چشمه‌خوش به اهواز هنگام عملیات تعمیر و توپکرانی، محمد رشیدی، تکنیسین حفاری با هوای شرکت ملی حفاری ایران و دو نفر از کارکنان شرکت نفت و گاز غرب جان باختند و چهار نفر از همکاران نفت و گاز غرب و ملی حفاری نیز مصدوم شدند که مصدومان با آمبولانس به بیمارستان شوش منتقل شده‌اند و تحت درمان هستند.

کد خبر 997710

درباره ی مهتاب یغما

مطلب پیشنهادی

بکارگیری ۴۱ دستگاه حفاری خشکی در پروژه‌های مشارکتی با بخش خصوصی

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران عنوان کرد بکارگیری ۴۱ دستگاه حفاری خشکی در پروژه‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *