دوشنبه , 15 آذر 1400 - 2:29 بعد از ظهر

زمستان امسال را با حداکثر تعهد خود به تولید گاز سپری می‌کنیم

زمستان امسال را با حداکثر تعهد خود به تولید گاز سپری می‌کنیم

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تأکید بر اینکه توسعه در بوشهر باید همگام با توسعه در پارس‌جنوبی باشد، گفت: زمستان امسال را با حداکثر تعهد خود به تولید گاز سپری می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی شانا به عسلویه، محسن خجسته‌مهر، امروز (پنجشنبه، ۲۹ مهرماه) در جریان بازدید اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از فاز ۱۴ پارس‌جنوبی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ما اعتقاد به توسعه متوازن داریم، افزود: در این سفر برای تحقق توسعه فازهای ۱۳، ۱۴، ۲۲ و ۲۴ که مراحل پایانی خود را دنبال می‌کنند، برنامه‌هایی ارائه شد.

وی تصریح کرد: به دنبال این هستیم که زمستان امسال را با تعهد کامل شروع و به پایان برسانیم، همچنین با تکمیل فازهای ۱۳, ۱۴ و ۲۲ تا ۲۴ به حداکثر تولید گاز از میدان مشترک پارس‌جنوبی برسیم.

حمیدرضا حاجی بابایی، رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی هم در حاشیه این بازدید گفت: این سفر بی‌شک می‌تواند در کار مجلس و کمیسیون برنامه و بودجه برای برنامه ریزی‌های آینده و تخصیص بودجه و حتی اصلاح ساختار بودجه به ما کمک کند.

وی گفت: اینجا (پارس‌جنوبی) منبع بزرگ گاز است و گازرسانی به همه ملت ایران وابسته به زحمات کارکنان این منطقه است.

حمیدرضا حاجی‌بابایی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از اعضای این کمیسیون شامگاه چهارشنبه (۲۸ مهرماه) وارد عسلویه شدند و امروز به‌صورت میدانی از تأسیسات منطقه عسلویه بازدید کردند.

کد خبر 998586

درباره ی مهتاب یغما

مطلب پیشنهادی

احتمال برداشت بیشتر چین از ذخیره‌سازی راهبردی نفت خام

احتمال برداشت بیشتر چین از ذخیره‌سازی راهبردی نفت خام رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *